Mamy farta, że posiadamy niezwykle długą linię morza. Ponadto, nasze plaże wydają się być przepiękne. Są piaszczyste, czego może Polakom zazdrościć duża liczba innych państw, których nabrzeża są niestety żwirowe lub kamieniste.

przepisy

Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Polskie morze może i nie jest najcieplejszym akwenem na naszej planecie, ale za to jest cudowny o każdej porze dnia i roku.
Bardzo wyśmienitym planem jest odwiedzanie naszego przepięknego morza i latem i zimą. Możemy wówczas odpocząć oraz oddychać dużą ilością jodu. Dopomoże nam to wyraźnie, jeśli na stałe żyjemy w aglomeracji miejskiej, gdzie jest cała masa zanieczyszczeń. Jeżeli chcemy zatem wybrać się nad morze oraz wynająć apartament (mieszkania na sprzedaż nad morzem bałtyckim) Kołobrzeg jest tym miastem, który ma możliwość nam sporo w tej dziedzinie zaoferować ( na villamare.com.pl). Apartamenty zazwyczaj posiadają wiele innowacji: portiera, monitoring, strzeżony parking i piękny widok na Bałtyk.
fotografia ślubna

Autor: Dave Hayward
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy fanami małych, rybackich wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty tam zapewne nam się spodobają. Ta malownicza wioska leży kilka kilometrów od Kołobrzegu i ma rewelacyjną plaże, na którą stale możemy powoli spacerować z naszego pensjonatu. Pensjonat na pewno będzie przytulny i o wiele tańszy niż w mieście.

Dodatkowo, jeżeli podróżujemy z dziećmi, to w cichej wiosce na pewno będziemy pewni, że będą miały możliwość wyszaleć się oraz biegać cały dzień. Na obiad będziemy mieli szansę skosztować przepyszną rybkę z nadmorskiej smażalni, a po kolacji pójść na spacer podczas zachodu słońca.