Mamy coraz większa ilość możliwości, żeby podróżować. Nie chodzi tylko o to, iż granice są otwarte, więc właściwie jesteśmy w stanie udać się do każdego miejsca. Linie lotnicze spowodowały, że bilety są tańsze niż dawniej, więc nie tylko mamy większe możliwości, jeżeli chodzi o wybór destynacji, ale możemy bardzo szybko się przemieszać.

Przykładów tego typu wyjazdów jest bardzo dużo. Można z jednej strony podróżować dość blisko, tak więc bilety lotnicze Rzeszów-Amsterdam

miasto

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

są bezproblemowo dostępne, a poza tym są naprawdę korzystne cenowo, więc każdy może sobie przeznaczyć konkretny weekend na tego rodzaju wypad. Amsterdam to przecież rewelacyjne miejsce, pełne atrakcji. Warto tam się wybrać chociaż “na chwilę” (-> sprawdź informacje). A może Londyn? To też niesamowite miasto i jesteśmy w stanie do niego się dostać szybko i za rozsądną cenę.

Nawet jak nie będziemy w takim okresie w naszym kraju to przecież są kolejne możliwości, ponieważ np. bilety lotnicze Londyn-Bukareszt to też interesująca opcja. Przy okazji takich wojaży po Starym Kontynencie można przecież poznać dużo atrakcyjnych miejsc, takie jakich wcześniej nie mieliśmy w planach.

miasto

Autor: Wygoda Travel
Źródło: Wygoda Travel

Linie lotnicze mają w swojej ofercie różnorodne tego rodzaju opcje oraz kierunki, które nie są oczywiste, a jakie mogą być niezwykle interesujące.

A co dopiero jak pomyślimy o dalszych podróżach (sprawdź wycieczki last minute coraltravel) (więcej informacji), przykładowo do Azji czy Ameryki Południowej. Tego typu podróże oczywiście są bardziej drogie niż te po Europie, ale i tu zdarzają się ciekawe promocje, które warto wykorzystać. Wiele osób czatuje właśnie na takie okazje, dzięki czemu realne jest rzeczywiście tanie podróżowanie.