Czy wakacje naprawdę musi się spędzać na skąpanej w słońcu plaży? Oczywiście, że nie! W sytuacji, jeśli uwielbia się zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, można pomyśleć o wyjeździe do europejskich stoli. Dzisiaj można lecieć tam naprawdę tanio i wygodnie.

Nastrojowa Barcelona czeka na ciebie

Tani lot Warszawa Barcelona i już można radować się słońcem i niezwykłymi zabytkami stolicy Katalonii. Statystyki udowadniają, że Barcelona to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wyjazdowych. Nie powinno to dziwić, ponieważ
Holandia
Autor: Dekoral

miasto jest rzeczywiście przepiękne, a do tego niezwykle klimatyczne (zobacz). W stolicy Katalonii nie brakuje niczego, co jest niezbędne do świetnego wypoczynku. Turyści odnajdują tu piękne plaże, jak również interesujące zabytki oraz obiekty. A spragnionych spokoju bez wątpienia usatysfakcjonują mniej zaludnione zaułki metropolii.

Odpoczynek w Amsterdamie może być interesujący

świat
Autor: floheinstein
Źródło: http://www.flickr.com

Następnym wartym obejrzenia zakątkiem Europy okazuje się Amsterdam, jak też inne holenderskie miasta. Pomyślnie dziś loty Polska Holandia są bardzo regularne i częste, zatem nie miewa się najmniejszych kłopotów z tym, aby dostać się do poprzecinanego kanałami miasta. Holandia ma do zaoferowania naprawdę dużo atrakcji (). To metropolia, która spodoba się ludziom w różnym wieku, jak również z różnorodnymi zainteresowaniami.

Dziś podróżowanie do światowych stolic jest wyjątkowo łatwe. W sieci można wyszukać ciekawe wycieczki oraz zaplanować urlopy lub weekendowe wyprawy, oszczędzając środki pieniężne.

Powiązane Posty

Gdzie nocować?

Wypoczynek w polskich górach

Fani białego szaleństwa na nartach zaczynają się niecierpliwić już w czasie, kiedy dobiega końca marzec. Lada chwila znikną resztki białego puchu z gór, do zjeżdżania zostanie jedynie kilka stoków z igielitem: jeden w Szczyrku, drugi w Poznaniu, inny w stolicy, kilka pozostałych gdzieś w górach... i w ten sposób, by znowu czerpać radość z zimy, należało będzie cierpliwie czekać niemal cały rok.

Gdzie nocować?

Ustronie Morskie noclegi czy pobyt w hotelu nad Bałtykiem

Obce sławicie, własnego nie znacie, to maksyma naszego wieszcza całkowicie odzwierciedla sposób myślenia Polaków. Przeważnie utyskujemy, że Bałtyk chłodny i drogi, a pogoda kapryśna. Jednak gdy rozpoczynają się wakacje, okazuje się, że cała Polska tłumnie przyjeżdża nad morze, aby rozkoszować się ładnymi plażami, których w Polsce nie brak. Nigdy nie ma pewności, że spędzając nad wybrzeżu dwa tygodnie, natrafimy na dłuższy czas słonecznej i skwarnej aury.

Gdzie nocować?

Zakątki nieczęsto odwiedzane przez turystów

Istnieją rejony w Polsce rzadko odwiedzane przez turystów. Na obszarze gminy Bełchatów znajduje się dużo interesujących obiektów zabytkowych. Należą do nich grupy pałacowe i dworskie, z reguły otoczone parkami i obiektami gospodarczymi, drewnianą świątynię parafialną, oraz mnogie, z zasady zepsute i dziś już nieużytkowane cmentarze ewangelickie. Wielbicielom historii powinno się polecić praktycznie nieznane, przez co także sporadycznie zwiedzane rumowiska dworu obronnego w Mikorzycach, tworzące ślad najstarszej uratowanej budowli świeckiej na obszarze powiatu bełchatowskiego.