Sporo nowożeńców zastanawia się dokąd wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pojechać do Paryża, to dla zakochanych wyśnione miejsce, można przechadzać się długimi godzinami przysiadając w klimatycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i butików.

Tymczasem dla większej części jest to za bardzo typowe.

Wycieczki Indonezja – (więcej o wycieczkach do Indonezji) na pewno zaspokoją zarówno tych w wyższym stopniu aktywnych, jak i tych lubiących odpoczywanie na plaży. Obszar państwa stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat tego kraju jest tropikalny, roczna temperatura właściwie się nie zmienia. Duży sezon istnieje w trakcie pory suchej, choć w okresie opadów także da się jeździć. Archipelag Gili to prawdziwy raj, gdzie z daleka od świata, nie ma w ogóle ruchu kołowego mimo, że są tam obiekty hotelowe i restauracje i oczywiście w jednym z tych lokalizacji jest możliwość spędzić kilka wspaniałych dni. Plaże Gili wyglądają jak z bajki, albo jak z reklamy, a tuż przy brzegu jest możliwość się zdecydować na niezapomniane nurkowanie z żółwiami.
wycieczki indonezja

Źródło: bestoutdoorphotos.com
Podróż poślubna na Bali (zobacz bali z niemiec) to nie jedynie ładne plaże, wspaniałe widoki, ale także urokliwe hotele z duszą. Takie, w jakich pobyt jest niezatarty, które są świetne na specjalne, wyjątkowe okazje. Małe, kameralne, ukryte z dala od świata. Czarujące Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, bądź cudowne Tugu Lombok i bajeczne śniadania na plaży.

Indonezja oferuje doskonałe potencjały jeśli idzie o nurkowanie pośród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, włóczęgi przez dżunglę i podziwianie tropikalnej roślinności i fauny.
Kategorie: