Wybierasz się na wakacje i nie wiesz gdzie je zrobić? Chcesz podziwiać urocze widoki i cieszyć się świeżym powietrzem? Zdecyduj się na Szczawnicę!

W Państwa ręce właściciele z gór oddają osadę złożoną z wygodnych, całorocznych kwater góralskich w Szczawnicy.

chatka
To malownicze, pełne ciszy a także spokoju lokum z przepięknymi widokami na rysy gór. Osada kwater modą tyczy się rejonu, gdzie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne dla każdego domu wnętrza (łącznie z meblami rejonowymi stylowo, bogato zdobionymi) i inne elementy wewnątrz i na zewnątrz to skutek ciężkiej pracy tamtejszych stolarni. Jest to między innymi również ważny powód dla którego trzeba to miejsce odwiedzić, zobaczyć, jak również zamieszkać i polubić. Szczawnica to nadzwyczajna lokalizacja dla wczasowiczów chcących zapoznać góralską ziemię. Góralskie domki Szczawnica zachęcają swoich klientów wyglądem i wyposażeniem – zerknij. Góralskie domki Szczawnica cieszą się popularnością wśród turystów chcących mile spędzić wczasy na łonie natury.

W tej lokalizacji trzeba koniecznie odwiedzić szlaki – patrz na wypoczynek-pieniny.pl/. Co ważne, Małe Pieniny są niezwykle plastyczne, jednak rzadziej odwiedzane przez wczasowiczów niż z kolei pobliże Sokolicy i Trzech Koron. Jednakże pójście szlakiem niebieskim pokazującym najbardziej magiczne bajeczne lokalizacje tych okolic sugerowane jest każdemu. Szczawnica szlaki prowadzą z Czorsztyna do Szczawnicy poprzez Pieniny Właściwe. Stąd natomiast można się nimi udać do Przełęczy Rozdziela, czyli mianowicie do okolic Pienin i Beskidu Sądeckiego. Czas dojścia od Szczawnicy aż do Przełęczy w jedną stronę to około pięć godzin po łagodnym grzbiecie w otoczeniu malowniczych pastwisk oraz łąk, jak również ładnych widoków.

Jeśli powyższy tekst wzbudza Twoją ciekawość, kliknij ten odnośnik i oprócz tego zdobądź użyteczne szczegóły (http://www.chalwa.pl/dystrybutor-slodyczy/), które także są godne wspomnienia.

Szczawnica szlaki zachęcają zatem turystów.

Szlak turystyczny Małe Pieniny można zacząć już w Szczawnicy przy schronisku Orlica, niedaleko obok Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, które wreszcie również trzeba zwiedzić. Kolejno swoje kroki trzeba skierować w kierunku Palenicy. Kierując się w jej stronę mija się m.in. Salomonowe Doliny.

Szlak nie prowadzi na szczyt góry, ale pozwala natomiast na odwiedzenie Szafranówki i lokalizacji Przełęczy Maćkówki, czyli lokum, który jest mniej znany wśród turystów, którzy najczęściej zwiedzają Palenicę.