Szukasz pensjonatu na niebanalne wczasy? Masz ochotę spędzić wakacje nad morzem? Już dziś jest na to odpowiedź.

To domki kąty rybackie! Gospodarze nadmorskich kurortów zapraszają do hosteli w miejscowości Kąty Rybackie. Zapewniają ciszę, miłą atmosferę i bardzo dobre dyspozycje mieszkaniowe w budowlach np. drewnianych.

Kwatery położone są nieopodal morza. Wyposażenie większości pokoi to m.in. łazienka, TV, SAT, radio, sprzęt plażowy jak również lodówka, czajnik, aneks kuchenny.
Na terenie dużej ilości hoteli znajduje się kuchnia do dyspozycji, obszar na grilla, parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do siatkówki.
W niektórych hotelach w miesiącu czerwcu ceny są promocyjne.
Gospodarze proponują Państwu zarówno pokoje gościnne dwu i trzy osobowe ze wspólnymi łazienkami (na 2 pokoje 1 łazienka) oraz pokój 3 -4 osobowy z łazienką. Ceny oscylują od 35 zł do 60zł w zależności od dni noclegu.

Hostele wypoczynkowe znajdują się przykładowo w centralnej części Kątów Rybackich. Co więcej, gospodarze oferują również cztero osobowe noclegownie letniskowe z tarasem. Takie przykładowe katery kąty rybackie są złożone z dwóch pokoi, kuchni z pełnym zaopatrzeniem oraz łazienki. Ponadto jest taras, na którym znajduje się komplet wypoczynkowy wiklinowy a także możliwość grilowania. Parking zapewniony na ogrodzonej posesji. Przykładowa cena w czasie letnim wynosi 220 zł za dobę za hotel 4 osobowy. Szeroką ofertę zobaczysz pod linkiem w Polskę.

Skoki do morza

Autor: Justin De La Ornellas
Źródło: http://www.flickr.com
A więc nie zwlekaj dłużej! Już dziś zakup hotel jesień w górach w jednym z okolic w Kątach Rybackich. To urokliwe miejsce spowoduje, że odpoczniesz i nabierzesz relaksu na łonie natury. Dostęp do morza spodowuje, że zasięgniesz odświeżającego morskiego powietrza. A więc do dzieła! Wybór hoteli jest różnorodny. Od pokoi gościnnych po kilkuosobowe pensjonaty letniskowe.

Warto tu przybyć i odpocząć od hałasu i codziennych kłopotów. Domki Kąty Rybackie to jest strzał w dziesiątkę. Jest w czym przebierać! Pozwól sobie na odrobinkę relaksu i wybierz się na weekend albo wakacje nad morze. Nic tak nie orzeźwia jak wypad nad morze. Już dziś możesz zaczerpnąć niezwykłych wakacji nad morzem. Nie przegap tej okazji. Zobacz oferty i pakuj się na wczasy.

Kategorie: