Nieomalże wszyscy Nowożeńcy śnią o wyjątkowej oraz pamiętnej podróży poślubnej. Jednak w harmidrze przygotowań do wesela trudno znaleźć ponadplanowy czas na wielogodzinne badanie przewodników w poszukiwaniu idealnego kierunku wyjazdów.

A wszak wybór nie jest banalny – wszelki kraj egzotyczny oferuje odmienne atrakcje, rozmaite warianty plaż, zróżnicowaną kulturę jak też nastrój. Co wybrać w gąszczu ofert biur podróży.
Berlin

Autor: blitzhall
Źródło: http://www.flickr.com
samochody

Autor: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Źródło: http://www.flickr.com

Podróż poślubna do Indonezji (warto zobaczyć). Ulokowana w Azji Indonezja jest to ogromnie atrakcyjny cel wyjazdów poślubnych. Tenże wyspiarski kraj cechuje olbRzymie zróżnicowanie kulturowe oraz krajobrazowe, dzięki czemu potrafi zachwycić zarówno fanów relaksu w równikowej scenerii, jak także żądnych adrenaliny odkrywców przygód. Najpopularniejsza z 17 000 indonezyjskich wysp, Bali, proponuje prawdziwie egzotyczne zestawienie plażowania oraz części samochodów ciężarowych wschodniej kultury. Początek podróży poślubnej na Bali warto spędzić w jednej z morskich miejscowości, ciesząc się piaszczystymi plażami a także gorącymi wodami Oceanu . W następnej kolejności rekomendujemy przenieść się na parę dni w głąb wyspy, do atrakcyjnego miasteczka Ubud. Tu na Nowożeńców oczekują autentycznie wschodnie doświadczenia podczas przechadzek pośród malowniczych tarasów ryżowych oraz tajemniczych świątyń, porannych sesji jogi, pokazów balijskiego tańca a także doskonałych zabiegów spa. Wyjazd na Bali powinno się połączyć z pobytem na sąsiedniej wysepce Lombok, bardziej dzikiej oraz mniej uczęszczanej przez turystów ().

W tym miejscu w nastrojowej aurze nasycimy się wspaniałymi zachodami słońca a także ładnymi plażami, nad którymi pochylają się palmy kokosowe. Już dziś wpisz w przeglądarkę: wycieczki Indonezja.